Header_02

Sesja zdjęciowa z procesu produkcji realizowana na zamówienie Wytwórni Wódek i Spirytusu z Torunia.
Projekt i skład ulotki Promocji Świątecznej dla Przedsiębiorstwa JANUS S.A.
Wykonanie zdjęć produktów do sklepu internetowego WitaDecor.
Sesja zdjęciowa pociągu ELF Świętokrzyskie dla firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A.
Praca nad zdjęciami reklamowymi samochodów marki Mercedes dla firmy 300Manufaktur.
Projekt i wykonanie gazety promocyjnej dla dystrybutora branży alkoholowej Przedsiębiorstwa JANUS S.A. Praca w zakresie kreacji loga i layoutu poszczególnych promocji. Publikacja będzie ukazywać się cyklicznie.
Zdjęcia reklamowe supernowoczesnego pociągu ELF wyprodukowanego dla SKM Warszawa przez firmę Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Zdjęcia będą wykorzystane między innymi do projektu karty katalogowej pojazdu.
Zdjęcia produktowe przemienników częstotliwości z oferty Zakładu EnergoelektronikiTWERD.
Wykonanie visuali graficznych win Quinta Essentia. Wina znajdują się w ofercie Przedsiębiorstwa JANUS S.A.
Zdjęcia liczników energii elektrycznej zrealizowane dla czołowego polskiego producenta aparatury łącznikowej i pomiarowej firmy APATOR S.A..
Na zlecenie Zakładu Produkcyjno-Handlowego DANSTAL wykonaliśmy zdjęcia studyjne produktów ze stali kwasoodpornej. Zdjęcia zostaną wykorzystane do wydania katalogu firmowego. DANSTAL jest producentem między innymi wyposażenia dla gastronomii, ubojni i masarń.
Na zlecenie producenta mody damskiej, firmy BOLERO, wykonaliśmy zdjęcia typu packshot produktów z kolekcji Wiosna – Lato 2011.
Fotorelacja z konferencji Alternatywna metodyka pracy socjalnej – w poszukiwaniu rozwiązań zorganizowanej przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznejw Toruniu.
Zdjęcia katalogowe z budowy obiektów przemysłowych w Gdańsku i w Toruniu. Realizacja na zlecenie producenta prefabrykatów budowlanych, firmy GRUPA CB PREFABRYKACJA Sp. z o.o..
Fotorelacja z uroczystych obchodów czwartej rocznicy działalności firmy Sumika Elektronic Materials Poland Sp. z o.o. Firma zajmuje się produkcją komponentów do ekranów LCD, jest częścią korporacji Sumitomo Chemical z siedzibą w Tokyo.
Na zlecenie przedsiębiorstwa energetycznego KRI S.A. wykonaliśmy zdjęcia reklamowe instalacji zbiorników LPG.
Zdjęcia reklamowe dla Fornetti Polska Sp. z o.o., aktualnie największej sieci Minipiekarni w kraju. 
Wykonaliśmy fotoreportaż i film z uroczystych obchodów jubileuszu 145-lecia działalności Banku Spółdzielczego w Strzelnie.
Sesja portretowa zarządu i pracowników firmy Alfa Brokers Sp. z o.o.. Zdjęcia zostaną użyte do budowy nowego serwisu internetowego spółki.
Zdjęcia wysokiej jakości mebli i wyrobów z drewna produkowanych na miarę. Sesja wykonana na zlecenie producenta, firmy Lemar Lech Skonieczka. Materiał będzie wykorzystany do promocji produktów w serwisie www.
Na zlecenie EM LAB S.A. wykonaliśmy fotorelację ze spotkania biznesowego Biznes to Pasje zorganizowanego dla NETIA S.A. Gościem specjalnym spotkania był Pan Karol Jabłoński – aktualnie najbardziej utytułowany polski żeglarz.
Sesja zdjęciowa do promocji projektu Fabryka Młodych Firm. Realizacja na zlecenie Centrum Technologii Informacyjnych e-Misja z Płużnicy.
Wykonaliśmy fotorelację z uroczystego otwarcia Stacji Paliw ORLEN w Małe Czyste należącej do Państwa Bożeny i Janusza Wiśniewskich.
Wykonaliśmy fotorelację z Dnia klienta – imprezy plenerowej organizowanej przez firmę Grupa CB Prefabrykacja Sp. z o.o.. Zdjęcia firma wykorzysta do projektu kalendarza na rok 2011.
Wernisaż wystawy fotograficznej Artus Jazz Festiwal 2009 – reportaż autorstwa Karola Frontschka. Projekt obejmuje dokumentację trzeciej edycji festiwalu. Wystawa będzie miała miejsce w Galerii Dworu Artusa w Toruniu i potrwa do 29 sierpnia. Zapraszamy.
Na zlecenie firmy Grupa CB wykonaliśmy serię zdjęć obiektów przemysłowych ulokowanych na terenie Polski. Zdjęcia posłużą firmie do materiałów reklamowych i promocyjnych.
Wykonaliśmy zdjęcia studyjne akcesoriów łazienkowych marki SEA-HORSE do najnowszego katalogu firmy Metal-Hurt Sp. J., znanego importera i dystrybutora hurtowego armatury sanitarnej w Polsce.
Nasze zdjęcia ślubne z sezonu 2009 można było zobaczyć na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich podczas Wielkiej Poznańskiej Gali Ślubnej.
Byliśmy obecni na Targach Ślubnych w Centrum Targowym PARK w Toruniu, gdzie prezentowaliśmy kolekcję fotografii ślubnej naszego autorstwa. Tym z Państwa, którzy odwiedzili nasze stoisko dziękujemy za przybycie i jednocześnie przypominamy, że dla Par Młodych, które podpiszą z nami umowę do końca 2009 roku przewidzieliśmy specjalną niespodziankę w postaci bezpłatnej sesji narzeczeńskiej.
Na zlecenie Centrum Kultury „Dwór Artusa” wykonaliśmy dokumentację kolejnej edycji „Artus Jazz Festiwal”
Otwarcie wystawy fotograficznej „Jazz w Toruniu” – nasze zdjęcia można oglądać w galerii toruńskiego Dworu Artusa w dniach od 1 lipca do 14 sierpnia.
 Wykonaliśmy sesję zdjęciową dla firmy Zapolex Sp. z o.o. Zdjęcia zostaną wykorzystane na stronie internetowej drukarni i w katalogu firmowym.
 Otrzymaliśmy dofinansowanie z Unii Europejskiej na rozwój naszej działalności

 

 

Agencja Fotograficzno-Reklamowa AVOCADO © 2016